Objavljeno 9. ožujka 2011.
U Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Potpićnu 1. ožujka 2011. održano je školsko županijsko natjecanje iz povijesti. Najbolje rezultate postigli su sljedeći učenici:
Pisana provjera znanja 7. razred OŠ:
1. Nikolina Širol, OŠ Vladimira Nazora Pazin – PŠ Tinjan, mentor Marija Baćac, prof.
2. Lucija Špoljarić, OŠ Matije Vlačića, Labin, mentor Sanja Grgorinić, prof.
3. Ema Ritoša, OŠ Poreč, mentor Maurizio Zennaro, prof.
3. Michela Bravar, OŠ Centar, Pula, mentor Borka Sladonja, prof.
Pisana provjera znanja 8. razred OŠ:
1. Stela Hrkač, OŠ Veli Vrh Pula, mentor Igor Jovanović, prof.
2. Sabrina Smoković, OŠ Poreč, mentor čulija Fatorić, prof.
3. Jakov Božiković, OŠ Vladimira Nazora, Pazin, mentor Mila Anzur, prof.
Pisana provjera znanja 1. razred SŠ:
1. Tea Načinović, SŠ Mate Blažine, Labin, mentor Dijana Muškardin, prof.
2. Kruno Nikočević, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Vladimir Torbica, prof.
3. Monika Bogović, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Vladimir Torbica, prof.
Pisana provjera znanja 2. razred SŠ:
1. Ivan Gržetić, Gimnazija Pula, mentor Željko Šek, prof.
2. Matko-Sanjin Jovanović, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Petar Jurišić,prof, voditelj Ivan Žagar, prof.
3. Anna Poropat, SŠ Vladimir Gortan, Buje, mentor Nada Marasanov, prof.
Pisana provjera znanja 3. razred SŠ:
1. Sandro Babić, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Vladimir Torbica, prof.
2. Martin Radin, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Vladimir Torbica, prof.
3. Rebakah Pribetić, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Petar Jurišić, prof., voditelj Ivan Žagar, prof.
Pisana provjera znanja 4. razred SŠ:
1. Mirko Gržinić, Privatna gimnazija Jurja Dobrile, Pula, mentor Branimir Červar, prof.
2. Ivan Zenzerović, Gimnazija Pula, mentor Alen Tafra, prof.
3. Ivana Pilaj, SŠ Mate Balote, Poreč, mentor Petar Jurišić,prof, voditelj Ivan Žagar, prof.
Samostalni istraživački radovi SŠ:
1. Sara Boljunčić i Nikola Štoković, SŠ Zvane Črnje, Rovinj, mentor Mira Butigan-Tomić, prof.
2. Mateja Prenc i Maja Ploh, Gimnazija Pula, mentor Željko Šek, prof.

Ostale novosti